Category Archives: Hizmet

Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikası olarak son teknoloji makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Halı Yıkama fabrikamız tamamen otomasyon sistemlerden oluşmaktadır.

Halı Yıkamada Sık Sorulan Sorular

Bahçeşehir Halı yıkama fabrikası olarak müşterilerimizin en çok sorduğu soruları derleyerek detaylı cevaplar vermek istiyoruz. Halı yıkama sektöründe yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin sorularına cevap vermek bizler için bir görevdir.

Bahçeşehir Halı Yıkama Hizmetleri

Bahçeşehir Halı Yıkama Hizmetleri

  1. Halı Yıkama Hizmetinde Ödeme nasıl belirlenmekte ve ne şekilde yapılmaktadır? Cevap : Halı yıkama için fiyat listemizi öncelikle buradan ( Halı Yıkama Fiyatları ) incelemeniz gerekiyor. Fiyat listemize göre öncelikle halılarınızın çeşitleri belirlenir ve sonrasında metre kareleri hesaplanarak ücretlendirme toplamı bir fiş şeklinde sizlere teslim edilir. Halılarınızı fabrikamızda yıkama ve kurutma işlemleri sonrasında sizlere teslim edilir ve sonrasında ödeme talep edilmektedir.
  2. Halı yıkamada hangi makineler kullanılıyor? Cevap : Halı yıkama hizmetimizde fabrikamız olması gereken bir çok makineyi bünyesinde barındırmaktadır.  Bunlar dan bir tanesi toz alma makinesidir. Bu makine sayesinde halılarınız sizden alındıktan sonra üzerindeki tozlardan kurtulmuş olarak yıkamaya gönderilmektedir. Bu işlemden sonra özel sekiz fırçalı halı yıkama makinemiz devreye girerek halılarınızı özel şampuanlarda kullanılarak yıkanmaktadır. Bu işlemden sonra özel sıkma makinemi ile halılarınızın üzerindeki sular alınmaktadır. Nemli kalan halınız özel fanlı kurutma odamızda tamamen kurutulması sağlanmaktadır.
  3. Servis Çalışma Saatleriniz Nedir? Cevap :  Özellikle mesai saatleri çok geç biten ve evine geç ulaşan müşterilerimiz için gece geç saatlere kadar ücretsiz servis hizmetlerimiz hem halıların alınmasında hemde teslim edilmesinde çalışmaktadır. 
  4. Halı Yıkama Hizmetlerinde Garanti Veriyor musunuz? Cevap : Halı yıkama hizmetlerimizde halılarınızın temizliği konusunda %100 memnuniyet garantisi ile çalışmaktayız. 3’lü kontrol mekanizması ile halılarınız bir çok kez kalite kontrolden geçmektedir. Buna rağmen halılarınızda problem olduğunu söylüyorsanız halılarınız ücretsiz şekilde yeniden yıkanmaya alınacaktır.

Halı yıkama konusunda genel olarak müşterilerimizin bizlere sorduğu sorular bunlardan ibarettir. Bunla birlikte eğer farklı sorularınız var ise bizlerle iletmeniz halinde detaylı olarak cevaplanacaktır.

Bahçeşehir Halı Yıkama Firması olarak müşterilerimizin taleplerine çok büyük önem vermekteyiz. Varlığımız müşterilerimizin varlığı ile mümkün olacağından onların talepleri her zaman ilk önceliğimizdir ve hep öyle kalacaktır.

Bahçeşehir Halı Yıkama Firması

Bahçeşehir halı yıkama olarak kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Bu amaçla sürekli olarak kendimizi ve sistemimizi geliştirmekteyiz. Halı yıkamada gelişen teknolojiye ayak uydurarak makinelerimizi yeniliyoruz aynı zamanda deneyimli personel sayımız her geçen gün artarak büyümeye devam ediyoruz.

Bahçeşehir Halı Yıkama Firması Fotoğrafları

Bahçeşehir Halı Yıkama Firması

Bahçeşehir halı yıkama firması olarak çalışma sistemimiz tamamen otomasyon bir mantıkla hareket etmektedir. Bizleri aradıktan sonra sistem randevu sistemi ile hareket etmektedir. Halılarınızın sizden alınması ve teslim edilmesi randevu ile yapılmaktadır. Ayrıca sizlerin halıları tslim sonrasında kontrolü için gerekli zaman tanınmaktadır. Ve oluşa bilecek olumsuz konuşlarda firmamız tarafından düzeltilmesi yapılmaktadır. Amacımız siz değerli müşterilerimizi memnun ederek sizlerin referansları sayesinde büyümektir. En büyük reklamın referanslı reklam olduğu inancı ile %100 müşteri memnuniyet garantisi ile varlığımızı sürdürmekteyiz.

Bahçeşehir halı yıkama olarak sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşa bilirsiniz.

Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul’un en yeni ve en elit bölgelerinden Bahçeşehir’de halı yıkama ihtiyacınıza en kaliteli çözümleri sunmak için sizlere hizmet veren Bahçeşehir Halı Yıkama size bir telefon kadar yakın. Evlerinizin nadide parçası halılar, aslında evin en çok kirlenen eşyalarıdır. Çünkü halıların üzerine sürekli ayakla basılır. Zaman içerisinde de halılar kirlenir ve içerisinde bakteriler oluşur. Profesyonel olmayan yöntemlerle yapılan halı yıkama işlemleri sizi sonuca ulaştırmaz. Çünkü bu şekilde yapılan temizlik yüzeyseldir ve kiri dibine iter. Sizin ihtiyacınız olan profesyonel temizliktir.

Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikası Fotoğrafları

Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikası

Profesyonel temizlik için en doğru adres olan Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikası kaliteli ve güvenilir hizmeti ile her zaman sizin yanınızda. Evden bile çıkmadan halı yıkatmak için zaman kaybetmeyin ve hemen bizleri arayın. Halınızın en diplerine kadar derinlemesine temizlik burada sizleri bekliyor. Özellikle küçük çocuğu olanların çok özen gösterdiği halı temizliği firmamızda layığı ile yapıyor. Siz de gözbebeğiniz çocuklarınızın sağlığı için halılarınızı işin uzmanı kişilere emanet edin. Merdiven altında, sokak başlarında halı yıkayan firmalardan uzak durun.

İşinin uzmanı olan Bahçeşehir Halı Yıkama halılarınızı cinsine göre yıkıyor. Çünkü cinsine göre ayrılarak yıkanmayan halılar, birbirlerine renk geçirebiliyor. Evinizin en değerlisi halılarınızı çeşide, cinsine göre uygun ortamda ve en uygun şampuanlarla yıkayan firmamız Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikası kaliteli temizliği sizlere uygun fiyatlarla ve kısa sürede sağlıyor.

Bahçeşehir Halı Yıkama

Evlerimizin en çok kirlenen eşyaları kuşkusuz halılardır. Gün boyu üzerinde gezinilen, küçük kazalar sonucu leke ve toz barındıran halılar her gün süpürülüp silinmesine, hatta yıkanmasına karşın yinede istenilen hijyen ve temizlik hissini vermez. Üstelik çıkmayan lekeler, solan renkler ve ıslak kaldığı için yayılan koku ise cabasıdır.

Bahçeşehir Halı Yıkama Fotoğrafları

Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikası

Peki, artık profesyonel bir yardım almanın vakti gelmedi mi?

Bu soruya cevabınız evet ise halılarınızı yıkatmak isteyenlerin ilk tercihi olan Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikasına gönül rahatlığı ile halılarınızı teslim edebilirsiniz.

 Neden Bahçeşehir Halı Yıkama?

Temizleme hizmetlerinde doğru ve güvenilir tercihin seçilebilmesi çok önemlidir. Çünkü halılarınız profesyonel ellerce ve uygun tekniklerle yıkanmadıkları sürece gerçek temizliği sağlamış olmazsınız ve buda ailenizin ve sizin sağlığınızı önemli derecede tehdit eder. İşte bu bilincin farkında olan firmamız birbirinin aynısı gibi görünen halı yıkama işlemlerinin aksine,  bunları birbirinden ayıran özel yıkama işlemleri için halılarınızı cinslerine ve üzerinde bulunan lekelerin türüne göre gruplara ayırır. Gruplara ayrılan halılar uzman ekip ve ekipmanlar ile toz, kir, leke ve en önemlisi mikrop ve bakterilerden arındırılarak temizlenip kurutma işleminden sonra ambalajlanarak evlerinize teslim edilir. Size düşen ise sadece yıkanacak halılarınızı seçmek ve zamanını belirlemektir.

Sizde sevdikleriniz ile birlikte yaşam alanlarınızda temiz ve ferah ortamlar paylaşmak istiyorsanız Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikası olarak size bir telefon kadar uzağınızdayız.