Bahçeşehir Halı Yıkama Firması

Bahçeşehir halı yıkama olarak kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Bu amaçla sürekli olarak kendimizi ve sistemimizi geliştirmekteyiz. Halı yıkamada gelişen teknolojiye ayak uydurarak makinelerimizi yeniliyoruz aynı zamanda deneyimli personel sayımız her geçen gün artarak büyümeye devam ediyoruz.

Bahçeşehir Halı Yıkama Firması Fotoğrafları

Bahçeşehir Halı Yıkama Firması

Bahçeşehir halı yıkama firması olarak çalışma sistemimiz tamamen otomasyon bir mantıkla hareket etmektedir. Bizleri aradıktan sonra sistem randevu sistemi ile hareket etmektedir. Halılarınızın sizden alınması ve teslim edilmesi randevu ile yapılmaktadır. Ayrıca sizlerin halıları tslim sonrasında kontrolü için gerekli zaman tanınmaktadır. Ve oluşa bilecek olumsuz konuşlarda firmamız tarafından düzeltilmesi yapılmaktadır. Amacımız siz değerli müşterilerimizi memnun ederek sizlerin referansları sayesinde büyümektir. En büyük reklamın referanslı reklam olduğu inancı ile %100 müşteri memnuniyet garantisi ile varlığımızı sürdürmekteyiz.

Bahçeşehir halı yıkama olarak sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşa bilirsiniz.

4 thoughts on “Bahçeşehir Halı Yıkama Firması

 1. Neslihan

  Bahçeşehir halı yıkama fabrikasını tavsiyeler üzerine tanıdım. Ve gayet memnuniyet verici bir hizmet aldım. Halılarımız sorunsuz şekilde yıkayarak tam zamanında tamamen kurumuş şekilde teslim ettiler.

  Reply
 2. Ciğdem

  Bahçeşehir Halı Yıkama firması ile uzun yıllar çalışıyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Halı yıkamada her sene firma değiştiren tüm arkadaşlarıma Bahçeşehir Halı Yıkama firmasını tavsiye ettim ve ediyorum. Kefil olmak bu zamanda çok zor bir şeydir ama ben bu halı yıkama firmasına güveniyorum ve uzun yıllar benim güvenimi boşa çıkarmadılar.

  Reply
 3. Deniz

  Evimde 4 adet makine halısı 2 adet el örme halısı var. Fiyatlarınız uygun görünüyor ama sizlerden özellikle el örme halılarım için garanti istiyorum. Çünkü çok değerlidir ve problem yaşamak istemiyorum.

  Reply
 4. Döndü Gün

  Bahçeşehir’de halı yıkama işini yapan bir çok firma mevcut ama doğru firmayı bulmak oldukça zor gibi görünüyor. Bahçeşehir 1 kısım ve 2 kısım mahalleri arasında bile bir çok yeni firma seçeneği mevcuttur. Kaliteli hizmet anlayışını yakalamak istiyorsanız gerçekçi müşteri yorumlarını okumanızı öneriyorum. Aynı zamanda şikayet konuları var mı o firmanın mutlaka göz gezdiriniz.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir